Pre stiahnutie súboru musíte zadať e-mail, na ktorý ste tento produkt objednávali. Súbor môžu stiahnuť iba užívatelia, ktorí produkt objednali a ktorým bola objednávka odoslaná.

3D pero s displejom - na ručnú tlač 3D modelov


3D pero ponúka veľa možností na kreatívne tvorenie. Neslúži iba na kreslenie, vďaka tejto jedinečnej technológie je možné vytvárať najrôznejšie Zobraziť viac
Cena 18.5 Dostupnosť: Skladom
Počet ľudí prehliadajúcich si produkt: 14
Naposled zakúpil/a: r. G.

 

3D pero ponúka veľa možností na kreatívne tvorenie. Neslúži iba na kreslenie, vďaka tejto jedinečnej technológie je možné vytvárať najrôznejšie plastické objekty. Pero funguje na rovnakom princípe ako tavná pištoľ, to znamená, že za pomoci správnej teploty taví vložený materiál, a vy pomocí pera tvoríte. Výhodou je, že je možné maľovať nie len na plochu, ale tiež do priostrou, čo vám ponúka takmer neobmedzené možnosti na vašu tvorbu. Obsluha 3D pera je veľmi jednoduchá a s pomocou rodičov sa vyhrajú i menšie deti.

 

Ako sa 3D pero používa:

Pripojte adaptér pera do napájacieho konektoru na konci pera. Pero zapnite podržaním spodnej šípky na boku pera. Tlačidlami pri displeji zvolíte materiál PLA a potom stlačíte bočnú spodnú šípku, tým sa pero začne zahrievať, pritom bude svietiť oranžová kontrolka. Potom, čo kontrolka svieti zelene, je pero pripravené na použitie. Do plniaceho otvoru na vrchu pera vložte PLA náplň vo farbe, s ktorou chcete tvoriť. Pridŕžaním spodnej šípky na pere sa začne náplň vtlačovať do šípky. Náplň sa vytlačuje automaticky, pri kreslení nie je nutné stláčať žiadne ďalšie tlačidlo. Pero sa samo automaticky vypne po piatich minútach nečinnosti, alebo pridržaním hornej šípky na boku pera. Pre opätovné spustenie vytlačovania náplne stlačte tlačidlo dopredu. Na vybratie náplne, alebo výmenu farby náplne stlačte tlačidlo na spätný posun.
 

 

Čo je to PLA filament:

PLA je term plastický polyester, ktorý sa vyznačuje dobrou pevnosťou a stálofarebnosťou. Jedná sa o materiál z ktorého je vyrobená náplň do vášho 3D pera. Základom na výrobu tohoto materiálu sú obnoviteľné zdroje, ako napríklad kukuričný škrob. Tavná teplota materiálu PLA je okolo 180°.

 

Obsah balenia:

  • 1x 3D pero
  • 1x stojanček na 3D pero
  • 1x kábel do zásuvky
  • 3x farebná náplň PLA

 

 


Hodnotenie produktu 3D pero s displejom - na ručnú tlač 3D modelov

5
1 hodnotenie
Ako overujeme hodnotenie?
176
zákazníkov už kúpilo
100%
zákazníkov doporučuje
1
užívateľských recenzií


Môže sa hodiť

Neocomb - Magnetická stavebnica

Neocomb - Magnetická stavebnica

Vylepšená verzia známeho hlavolamu Neocube, doplnený o tyčinky. Vďaka tomu je možné vytvárať ďalšie…

13.75 € Detail
Magnetická stavebnica Magnastix – 103 - 157 dielikov

Magnetická stavebnica Magnastix – 103 - 157 dielikov

Magnetická stavebnica Magnastix je jednou z najpopulárnejších hračiek na svete.

13.75 € Detail
Designová dotyková lampička Mesiac

Designová dotyková lampička Mesiac

Vierohodná kópia Mesiaca ako designový doplnok i praktická lampička

17.90 € Detail