Pre stiahnutie súboru musíte zadať e-mail, na ktorý ste tento produkt objednávali. Súbor môžu stiahnuť iba užívatelia, ktorí produkt objednali a ktorým bola objednávka odoslaná.

Automatický držiak mobilu do auta s bezdrôtovou nabíjačkou


Samo otvárací držiak do auta a bezdrôtová nabíjačka v jednom Zobraziť viac
Cena 16.2 Dostupnosť: Posledné 4 kusy
U vás už 05.12.
Naposled zakúpil/a: R. S.

 

Samo otvárací držiak do auta a bezdrôtová nabíjačka v jednom. Neoceniteľný pomocník do auta pre moderní mobilné telefóny. Automaticky telefón zafixuje a bezdrôtovo ho nabije. Držiak do auta je výborným doplnkom pre váš telefón na cestách.

Držiak vložíte do ventilační mriežky a veľmi rýchle vždy telefón len položíte medzi rozovreté kliešte. Tie sa potom automaticky zavrú a prispôsobia sa veľkosti zariadenia. Vkladať je možné telefóny od veľkosti uhlopriečky 4 palce až po 6 palcov

Držiak je umiestnený ešte na guľatej hlave, s ktorou sa dá otáčať o plných 360° a dokonale si tak vyladiť jeho pozíciu. Kliešte i predná plocha držiaku sú opatrené mäkkým povrchom, ktorý nepoškrabe vaše zariadenie a poskytne dostatok vôle, aby i pri jazde telefón pevne držal v držiaku. Bezdrôtová rýchla nabíjačka je ďalšou veľmi príjemnou funkciou tohoto držiaku. Ihneď po usadenia telefónu sa začne nabíjať. Podporované sú všetky zariadenia s Qi štandardom (Apple iPhone 8, 8+, Samsung S6, S6 edge, S7, S7 edge, S8, S8+, S9+....

Nabíjanie je rýchlejšie v prípade, že použijete nabíjací adaptér s podporou technológie QC 2.0/QC 3.0. Ten nie je súčasťou balenia. Inteligentný vstavaný čip deteguje nabíjanie zariadenia a automaticky reguluje nabíjací prúd. Tiež zaistí, že sa pri nabíjení telefón ani nabíjačka neprehrieva a nedôjde ku skratu.

 

 


Hodnotenie produktu Automatický držiak mobilu do auta s bezdrôtovou nabíjačkou

4.6
16 hodnotenie
Ako overujeme hodnotenie?
413
zákazníkov už kúpilo
81%
zákazníkov doporučuje
8
užívateľských recenzií


Môže sa hodiť

LED logo projektor značky automobilu

LED logo projektor značky automobilu

Logo projektor premieta logo automobilky na zem, po otvorení dverí

9.95 € Detail
Digitálny alkohol tester - Uistite sa, či môžete za volant.

Digitálny alkohol tester - Uistite sa, či môžete za volant.

Digitálny alkohol tester, ktorého obsluha je veľmi jednoduchá.

7.05 € Detail
Tiger Wrench - Univerzálny kľúč - 48-v-1

Tiger Wrench - Univerzálny kľúč - 48-v-1

Jedinečne navrhnutý kľúč, ktorý sa stane Vaším nutným pomocníkom

13.55 € Detail