Pre stiahnutie súboru musíte zadať e-mail, na ktorý ste tento produkt objednávali. Súbor môžu stiahnuť iba užívatelia, ktorí produkt objednali a ktorým bola objednávka odoslaná.

Clona do auta - Clear View


Ochrana proti oslneniu vo dne aj v noci! Chráni pred slnkom a oslepením protiidúcim vozidlami. Zobraziť viac
Cena 7.4   18.85 € -61% Dostupnosť: Skladom
Počet ľudí prehliadajúcich si produkt: 19
Naposled zakúpil/a: J. O. 

Chráňte svoje oči a urobte jazdu autom bezpečnejšiu. Oslepenie slnkom alebo svetlami reflektorov protiidúceho vozidla je pri riadení automobilu nielen veľmi nepríjemné, ale tiež nebezpečné. Clona do auta pre zlepšenie viditeľnosti vám pomôže tento problém odstrániť a urobiť tak jazdu príjemnejšiu.

Čierna clona chráni pred slnkom, oranžová je určená na noc, kedy zabráni oslneniu reflektormi protiidúcich vozidiel. Rozptyľuje svetlo a zvyšuje komfort vašej jazdy.

Bežné clony, ktoré nájdete v autách síce zabránia oslneniu svetlom alebo slnkom, ale zároveň zakryjú celý výhľad na cestu. S touto clonou je to iné! Spájajú sa tu technológie filtrovania a lomenia svetla tak, že sa okamžite zvýši jasnosť a ostrosť obrazu pred vami. Súčasne však nezakryje výhľad na vozovku. Je totiž vybavená dvoma priehľadnými vrstvami: denné a nočné.

Denná vrstva zmierňuje oslepujúce slnečné žiarenie, zatiaľ čo nočná vrstva pomôže zlepšiť viditeľnosť pri jazde v noci. Ak ste nositeľom dioptrických okuliarov a nemôžete nosiť súčasne slnečné okuliare, clonu určite využijete. Stačí ju sklopiť a slnko vás okamžite prestane oslepovať.

Pri riadení vás slnko môže oslepiť počas jedinej sekundy, ale ak máte clonu sklopenú, nemôže sa to stať! Vaša jazda autom bude bezpečná a navyše bez uslzených a unavených očí.

Súmrak, tma, zatiahnutá obloha - to všetko sú nie práve ideálne podmienky na riadenie. V týchto prípadoch vám odporúčame použiť oranžovú clonu. Rozptýli dočasné svetlo protiidúcich vozidiel a zaistí dokonale ostré videnie.

 

Podrobnosti:

  • určené na montáž na bežnú slnečnú clonu v aute,

  • v prípade potreby sa ľahko sklopí,

  • pre lepšie videnie v ťažkých svetelných podmienkach,

  • rozptyľuje oslnivé bodové svetlo,

  • minimalizácia stresu a podráždenie očí,

  • skvelé pre osoby s dioptrickými okuliarmi,

  • materiál: akryl,

  • 2 transparentné clony v čiernej a oranžovej farbe.

  • rozmery clony: 30x13 cm

 

 

Ilustrační video


Návod na stiahnutie


Hodnotenie produktu Clona do auta - Clear View

4.5
4 hodnotenie
155
zákazníkov už kúpilo
75%
zákazníkov doporučuje
2
užívateľských recenzií