Pre stiahnutie súboru musíte zadať e-mail, na ktorý ste tento produkt objednávali. Súbor môžu stiahnuť iba užívatelia, ktorí produkt objednali a ktorým bola objednávka odoslaná.

CYCLONE TUBES 3D – Trubková autodráha


Prekvapte svoje dieťa zábavnou 3D autodráhou. Autodráha je z dielcov Zobraziť viac
Cena 23.15   32.5 € -29% Produkt sa nedá kúpiť, bol vypredaný
Počet ľudí prehliadajúcich si produkt: 3
Naposled zakúpil/a: L. Š.
Chcete byť informovaný o naskladnení?

Tu zanechajte svoj kontakt..
 

Prekvapte svoje dieťa zábavnou 3D autodráhou. Autodráha je z dielcov, ktoré sa spojujú do tunelovej dráhy, ktorá môže byť pevná alebo flexibilná, naviac svieti vo tme!. Stačí do tunelu pustiť USB dobíjacie LED autíčko a uvidíte, ako sa rúti všetkými smermi! Autíčko môže jazdiť vodorovne, stúpať, alebo jazdiť slučky, bez toho, aby sa akokoľvek spomalilo.

Autodráha je farebná, flexibilná a pracuje s dobíjacím autíčkom. Tunelová závodná dráha sa môže ohýbať. Dokonca môžete dráhu držať a manipulovať s ňou v dobe, keď sa v nej autíčko preháňa.

Tato jedinečná závodná dráha s dĺžkou 3,3 m je vyrobená z flexibilných dielov, ktoré sa dajú jednoducho spojovať a umožňujú meniť design dráhy do akéhokoľvek tvaru alebo vzoru.

Autodráha môže byť ohybná alebo pevná. Toho docielite otočením jednotlivých dielcov, ktoré časť dráhy uzamknú. Zbytok tunelu zostane ohybný a pružný. Dráha má vstupnú súčiastku, ktorou autíčko do tunelu umiestnite, zavriete dvierka a preteky môžu začať.

 

Podrobnosti:

  • Nabíjanie batérie autíčka pomocou USB káblu
  • Dĺžka 3,3 metra
  • Dráha vo tme svieti
  • Diely sa navzájom spojujú, za niekoľko sekúnd postavíte závodnú dráhu podľa vlastných predstáv.
  • Závodná dráha sa dá ohýbať, krútiť a otáčať do každého smeru.

 

 


Hodnotenie produktu CYCLONE TUBES 3D – Trubková autodráha

0
0 hodnotenie
30
zákazníkov už kúpilo
100%
zákazníkov doporučuje