Pre stiahnutie súboru musíte zadať e-mail, na ktorý ste tento produkt objednávali. Súbor môžu stiahnuť iba užívatelia, ktorí produkt objednali a ktorým bola objednávka odoslaná.

Zväčšovač pánskych pohlavných orgánov ProExtender


Už nie je potreba užívať lieky alebo podstupovať chirurgické zákroky, aby muži dosiahli požadovanej dĺžky penisu. Zobraziť viac
Cena 24.35   73.15 € -67% Produkt sa nedá kúpiť, bol vypredaný
Počet ľudí prehliadajúcich si produkt: 20
Naposled zakúpil/a: D. L.
Chcete byť informovaný o naskladnení?

Tu zanechajte svoj kontakt..

 

Snívate o väčšom penise – nezúfajte, máme pre Vás riešenie! Medicínsky testovaný zväčšovač pánskych pohlavných orgánov ProExtender.

Možnosť zväčšiť veľkosť penisu majú muži už od roku 1990 a tak už nie je potreba užívať lieky alebo podstupovať chirurgické zákroky, aby muži dosiahli požadovanej dĺžky penisu. Tento spôsob je účinný a bezpečný a preverený.

Pre získanie požadovanej dĺžky a šírky je potreba nosiť zväčšovač penisu ProExtender minimálne po dobu 5-6-tich mesiacov, minimálne 5 hodín denne. Ak sa Vám táto doba zdá dlhá, nemusíte sa obávať. Nosenie ProExtenderu je pohodlné a diskrétne.

K rastu dochádza postupným napínaním. Využíva sa tu množenie tkanivových buniek pri vystavení neustále pôsobiacej trakčnej sily. (Ľudsky povedané, tkanivo sa snaží docieliť stav, kedy na ňu žiadna vyťahovacie sila už pôsobiť nebude.)

Okrem predĺženia dĺžky a zväčšenie šírky penisu, dokáže ProExtender spraviť rôzne zakrivenie Vášho penisu.

 

Podrobnosti:

  • Garantovaná a preverená metóda zväčšenia penisu bez plastickej chirurgie alebo zdravotníckych zariadení.

  • Zväčšuje dĺžku aj šírku vášho penisu.

  • Prístroj využíva efektívnu metódu dlhodobého pnutia, ktorý počas 5-6 mesiacov spôsobí zväčšenie Vašej dĺžky a rozšírenie.

 

Ako to funguje ?

Proextender je založený na princípe naťahovania a využíva trakčnú silu na zväčšenie penisu. Tento nárast nastáva vďaka reakčným vlastnostiam tkanív, v ktorých dochádza k množeniu a delenie tkanivových buniek pôsobením nepretržitej ťažnej sily.

V starovekých kultúrach bol princíp naťahovanie, užívaný k zväčšeniu rôznych častí tela, ako napr. krku (žirafie ženy Paduang kmeňa v Barme), alebo pery, uši ďalších afrických a amazonských kmeňov. Podobný princíp je používaný aj v ortopédii, po ortopedických operáciách k dorastaniu častí kostí.

Predlžovač pohlavných orgánov je pomôcka, ktorá sa ľahko nosí a ľahko dáva dole. Je to veľmi diskrétne a pohodlné. Môžete ju používať počas celého dňa, keď chodíte, sedíte, stojíte, viac viď video nižšie ...

 

 

Ilustrační video

Hodnotenie produktu Zväčšovač pánskych pohlavných orgánov ProExtender

4.8
4 hodnotenie
134
zákazníkov už kúpilo
100%
zákazníkov doporučuje
4
užívateľských recenzií