Pre stiahnutie súboru musíte zadať e-mail, na ktorý ste tento produkt objednávali. Súbor môžu stiahnuť iba užívatelia, ktorí produkt objednali a ktorým bola objednávka odoslaná.

Detská stavebnica stavania pevnosti, bunkrov


Pokiaľ ste niekedy v detstve chceli postaviť mrakodrap, raketu alebo pyramídu, teraz môžete Zobraziť viac
Cena 15.25   19.85 € -23% Dostupnosť: Skladom
Počet ľudí prehliadajúcich si produkt: 10
Naposled zakúpil/a: P. B.
 

Pokiaľ ste niekedy v detstve chceli postaviť mrakodrap, raketu alebo pyramídu, teraz môžete. Vďaka jedinečnej stavebnici môžu vaše deti postaviť čokoľvek od základov. Pomocou univerzálnych tyčiek ako nosníkov a loptičiek ako spojovacích prvkov môžete postaviť čokoľvek od zložitých pevností, jaskyne, hracieho stanu, rakety, domu, iglu, zámku pre princezné, tunelu a ďalších. Je čas postaviť svoju prvú pevnosť, prikryť ju dekou a preskúmať ju zvnútra!

 

Podrobnosti:

  • Popusťte uzdu svojej kreativite a budete môcť postaviť tie najzložitejšie stavby a objekty. Postavte si jaskyňu, stan, raketu, dom, iglu, zámok pre princezné, tunel, teepee, pirátsku loď a ďalšie. Stačí pridať deku a vytvoriť si úkryt.
  • Podnecujte kreativitu a predstavivosť
  • Ideálna kreatívna hračka pre 2-3 a viac detí. Deti spoločne plánujú a riešia problémy a budujú rôzne kreatívne konštrukcie.
  • Vytvorte si svoje vlastné kráľovstvo – Prehláste tento priestor za svoj vlastný! Postavte si veľkolepú pevnosť z 87 dielikov a prežite svoje dni ako pravý kráľ!
  • Dodáva sa s 51 tyčkami a 36 loptičkovými konektormi.

 

 


Hodnotenie produktu Detská stavebnica stavania pevnosti, bunkrov

4.5
15 hodnotenie
631
zákazníkov už kúpilo
100%
zákazníkov doporučuje
5
užívateľských recenzií