Pre stiahnutie súboru musíte zadať e-mail, na ktorý ste tento produkt objednávali. Súbor môžu stiahnuť iba užívatelia, ktorí produkt objednali a ktorým bola objednávka odoslaná.

Deti Detské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorom

Detské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorom


Detské hodinky s GPS lokátorom sú skvelou voľbou pre rodičov, ktorí chcú viesť svoje deti k samostatnosti a zároveň ich chcú mať neustále pod dohľadom. Zobraziť viac
Super cena
24.80 €
Dostupnosť: Posledný kus skladom
U vás už 22.05.
Počet ľudí prehliadajúcich si produkt: 4
Naposled zakúpil/a: J. K.

 

Detské hodinky s GPS lokátorom sú skvelou voľbou pre rodičov, ktorí chcú viesť svoje deti k samostatnosti a zároveň ich chcú mať neustále pod dohľadom. Tieto hodinky klasicky umožňujú Vášmu dieťati sledovať aktuálny čas, naviac avšak disponujú množstvom ďalších praktických funkcií, ako je sledovanie pohybu a jeho história, alebo možnosti obojstrannej komunikácie. Detské hodinky s GPS lokátorem vynikajú svojim štýlovým športovým designom a moderným dotykovým displejom. Vďaka tomu nemusíte mať strach, že sa za ich používanie bude Vaše dieťa hanbiť.

 

Podrobnosti:

 • Hodinky s pohodlným silikónovým pásom
 • Vôd odolné prevedenie (IP65) – odolné bežnej vlhkosti, daždi apod.
 • Dotykový display 3,7 cm
 • Vstavaná kamera s rozlíšením 1,3 Mpx
 • Výdrž až 100 hodín na jedno nabitie 
 • Hodinky je možné ovládať a sledovať pomocou mobilnej aplikácie, ktorú je možné stiahnuť pomocou QR kódu pre Android a iOS.
 • GPS sledovanie aktuálnej polohy v reálnom čase každých 90 sekúnd
 • Pozičná presnosť: cca 5 m
 • Možnosť odoslania hlasových správ do hodiniek
 • Možnosť volania
 • Možnosť nastavení režimu NERUŠIŤ
 • Funkcia krokomeru a spánkového monitoringu dieťaťa
 • Ochrana pred vypnutím hodiniek dieťaťom alebo inou osobou
 • Podpora nano SIM karty
 • Vhodné na obvod zápästia v rozmedzí 13 – 18,5 cm
 • Rozmery hodiniek: 50 x 40 x 12 mm

 

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu:

Na prepojenie hodiniek s vašim telefónom je do nich potreba nainštalovať mobilnú aplikáciu „DOWEAR“, ktorá je zdarma na stiahnutie v obchode Google Play (Android), alebo App Store (iOS). Potom už môžete vykonávať všetky nastavenia a sledovať GPS lokáciu daného zariadenia. Sledovanie pomocou mobilnej aplikácie je jednoduché a efektívne. Aplikácia umožňuje zobraziť aktuálnu polohu i históriu pohybu vo zvolenom období. Kontrolovať históriu lokácie naviac môžete až 3 mesiace spätne. 

 

SOS tlačidlo pre prípad núdze:

Pre prípad núdze je na hodinkách prítomné SOS tlačidlo, ktoré slúži na komunikáciu s „tiesňovými číslami“, ktoré boli dopredu nakonfigurované prostredníctvom mobilnej aplikácie. Po jeho stisnutí zariadenie automaticky vytočí prvé prednastavené telefónne číslo, pokiaľ na hovor nikto neodpovie, vytočia hodinky ďalšie prednastavené čísla. Do zariadenia môžete uložiť pomocou mobilnej aplikácie až 10 telefónnych čísel. Keď vaše dieťa vyšle SOS hovor, ale príjemca hovor neprijíma, zašle mu zariadenie SMS správu s lokáciou.

 

Obojstranná komunikácia:

GPS hodinky je možno využiť ako mobilný telefón, zavolať dieťati kedykoľvek budete potrebovať a ono vám bude schopné odpovedať priamo cez hodinky. Pomocí aplikácie môžete dokonca určiť, ktoré telefónne čísla môže vaše dieťa kontaktovať. Hodinky tiež umožňujú nahrať krátku hlasovú správu (max 15 sekúnd) a odoslať ju do mobilnej aplikácie, alebo tajne odpočúvať, čo sa deje v ich okolí.

 

Vymedzte hranice pohybu:

V mobilnej aplikácii budete schopný zapnúť krokomer, vďaka ktorému je možnosť sledovať počet nachodených krokov, alebo nastaviť funkciu GEO fence a vytvoriť tak vašej ratolesti virtuálnu bariéru. Po zadaní zemepisnej šírky a dĺžky si nastavíte v mape oblasť, v ktorej sa môže zariadenie pohybovať. Môžete tak napríklad vymedziť vzdialenosť vášho dieťaťa na 100 metrov od svojho bydliska a pokiaľ túto vzdialenosť prekročí, budete upozornený push notifikáciou v mobilnej aplikácii. Dieťati môžete tiež ihneď na hodinky zavolať, aby ste sa uistili, že je v poriadku.

Upozorňujeme, že funkcia GEO fence pracuje so signálom GPS a na správne fungovanie musia byť hodinky neustále v otvorenom priestore s výhľadom na oblohu (nie napr. v dome, priechode apod.), a aktualizácia polohy hodiniek nastavená na najčastejšiu frekvenciu (každú minútu), čo má za následok rýchlejšie vybíjanie batérie.

 

Batéria a výdrž:

V tele hodiniek nájdeme vstavanú batériu o kapacite 400mAh, jej výdrž v úspornom režime dosahuje až 100 hodín (výdrž sa skracuje v závislosti na vyťažení hodiniek). Pri bežnom používaní je výdrž hodiniek 1-3 dni, teda podobná výdrži dnešných smartphonov. Keď klesne kapacita batérie zariadenia pod 20%, zašle zariadenie upozornenie do mobilnej aplikácie.  Detské hodinky s GPS lokátorem sprevádzkujete jednoducho vložením neuzamknutej SIM karty s aktívnou dátovou tarifou.

 

 


Hodnotenie produktu Detské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorom

0
0 hodnotenie
Ako overujeme hodnotenie?
76
zákazníkov už kúpilo
100%
zákazníkov doporučuje


Môže sa hodiť

Univerzálny USB Adaptér - nabíjačka 5V / 1A

Univerzálny USB Adaptér - nabíjačka 5V / 1A

Nabíjačka, s ktorou dobijete širokú škálu prístrojov s USB nabíjaním

Super cena
1.85 €
USB Diktafón hlasový záznamník

USB Diktafón hlasový záznamník

Skrytý diktafón vo Flash disku. Nahrávajte rozhovory kdekoľvek, bez toho by to niekto vedel.…

Super cena
9.95 €
Miniatúrny mobilní telefón L8STAR - Najmenší na svete

Miniatúrny mobilní telefón L8STAR - Najmenší na svete

Najmenší funkčný telefón na svete - L8STAR BM10, alebo miniatúrna kopia slávnej Nokie 3310

Super cena
21.65 €

Varianty