Pre stiahnutie súboru musíte zadať e-mail, na ktorý ste tento produkt objednávali. Súbor môžu stiahnuť iba užívatelia, ktorí produkt objednali a ktorým bola objednávka odoslaná.

Solárna stavebnica SolarBot 6v1


Solárna stavebnica je vynikajúca náučná hračka, ľahko ukáže ako solárna energia vlastne funguje Zobraziť viac
Cena 8.05   10.75 € -25% Dostupnosť: Skladom
 

Solárna stavebnica je vynikajúca náučná hračka, ľahko ukáže ako solárna energia vlastne funguje. Nie sú potrebné žiadne batérie, všetko je napojené iba zo solárneho článku. Pomocou malého solárneho panelu a miniatúrneho motorku rozpohybujete vami zostavené modely.

Účelom každej hračky je, aby dokázala zabaviť dieťa. Problémom väčšiny hračiek je skutočnosť, že detí skoro omrzí. To je jedným z dôvodov, preto vnikla inteligentní mechanická Solárna stavebnica. Jedná sa o skvelú hračku pre chlapcov i pre dievčatá. 

Postaviť môžete jedného z mnoho robotov, ktoré sa pohybujú po zemi i po vode. Solárna stavebnica je unikátna stavebnica, s ktorou je možné poskladať rôzne hračky. Nemusíte sa pri tom obmedzovať len na jeden model, stavebnica môže byť kedykoľvek rozložená a opäť poskladaná, čím sa stáva zdrojom nekonečnej zábavy. Robot je poháňaný solárnym článkom, takže je vhodným darčekov i v prípade, že Vás trápi ekológia.

 

 


Hodnotenie produktu Solárna stavebnica SolarBot 6v1

0
0 hodnotenie
4
zákazníkov už kúpilo
100%
zákazníkov doporučuje