Pre stiahnutie súboru musíte zadať e-mail, na ktorý ste tento produkt objednávali. Súbor môžu stiahnuť iba užívatelia, ktorí produkt objednali a ktorým bola objednávka odoslaná.

Kempingový plynový varič RSONIC 2500


S prenosným varičom bude každá cesta a dovolenka o mnoho príjemnejšia. Budete si môcť pripraviť obľúbené jedlo Zobraziť viac
Cena 35.5   45.45 € -22% Dostupnosť: Skladom
Počet ľudí prehliadajúcich si produkt: 5
Naposled zakúpil/a: D. R.
 

S prenosným varičom bude každá cesta a dovolenka o mnoho príjemnejšia. Budete si môcť pripraviť obľúbené jedlo, a to v podstate kdekoľvek. Nech ste už zrovna uprostred lesov, alebo v kempe pri mori. Tento skvelý plynový varič by však nemal chýbať nikomu, kto často jazdí mimo domov na kempy, ryby, trampovanie a za zábavou kamkoľvek.

Tento kovový varič je vhodný nie len pod stan, pri kempovaní a rybárčení, ale iste ho využijete i ako rezervu v prípade výpadku elektrického prúdu. Varič je uložený v plastovom cestovnom kufríku. Má piezo-elektrickú iskru, takže nie je treba zapaľovača ani zápaliek. Stačí len otočiť regulačným kolieskom až do konca. Kazety sa zasúvajú po pravé strane pod plechový kryt, kde je zaistená proti vypadnutiu.

 

Podrobnosti:

  • Prenosný varič ideálny na kempovanie, pro rybárov, šoférov kamiónov, na záhradu, balkón, ako záložný varič pri výpadku plynu alebo elektriny atp.
  • Výhodou je nízka hmotnosť, skvelá mobilita a jednoduchá inštalácia propán-butánových kaziet.
  • Varič má piezoelektrické zapaľovanie, nie je nutné používať zápalky.
  • Varič je dodávaný vrátane plastového kufríku.
  • Spotreba plynu je 160g/hod
  • Výkon: 2,2 kW
  • Rozmery: 340 x 282 x 120 mm

 


Hodnotenie produktu Kempingový plynový varič RSONIC 2500

0
0 hodnotenie
19
zákazníkov už kúpilo
100%
zákazníkov doporučuje