Pre stiahnutie súboru musíte zadať e-mail, na ktorý ste tento produkt objednávali. Súbor môžu stiahnuť iba užívatelia, ktorí produkt objednali a ktorým bola objednávka odoslaná.

Univerzálny držiak telefónu či navigácie do automobilu


Nespadne ani v najprudšej zákrute. Zobraziť viac
Cena 5.35   7.85 € -32% Dostupnosť: Skladom
Počet ľudí prehliadajúcich si produkt: 10
Naposled zakúpil/a: Z. N.
 

Univerzálny držiak telefónu či navigácie do automobilu. Udrží Vaše veci počas jazdy v bezpečí. Šikovný pomocník na prichytenie akéhokoľvek typu mobilného telefónu a GPS. Odkladanie mobilu nebolo nikdy praktickejšie.

Držiak vhodný na všetky typy mobilných telefónov a GPS navigácie. Držiak je vybavený otočnou nanopodložkou (o 360 °) o rozmere 9×2,5-4 cm, je otočný v rozmedzí 180 ° s dĺžkou 18 cm. Možno ho teda používať na výšku aj na šírku.

Držiak, pohyblivý v rozmedzí cca 180 °, pripevnite k čelnému sklu alebo k palubnej doske pomocou prísavky. Prístroj je pripevnený na nanopodložke, ktorá je otočná o 360 °. Extra priľnavý povrch zaisťuje, že sa veci na nanopodložke nepohnú ani v tej najprudšej zákrute. Dokáže prichytiť takmer čokoľvek, a to aj hore nohami.

V prípade znečistenia, podložku jednoducho opláchnete pod tečúcou vodou a nechajte uschnúť. Tým opäť obnovíte pôvodnú lepivosť a môžete ju opäť použiť.

 

 


Hodnotenie produktu Univerzálny držiak telefónu či navigácie do automobilu

4.6
5 hodnotenie
156
zákazníkov už kúpilo
100%
zákazníkov doporučuje