Pre stiahnutie súboru musíte zadať e-mail, na ktorý ste tento produkt objednávali. Súbor môžu stiahnuť iba užívatelia, ktorí produkt objednali a ktorým bola objednávka odoslaná.

Perla želanie v perlorodce s retiazkou a príveskom v darčekovej krabičke


Vyjadrite svojej milovanej lásku vzácnym darčekom, ktorý aj pre Vás bude prekvapením. Zobraziť viac
Cena 5.35   8.7 € -39% Dostupnosť: Skladom
Naposled zakúpil/a: J. M.
 

Vyjadrite svojej milovanej lásku vzácnym darčekom, ktorý aj pre Vás bude prekvapením. Darujte jej skutočnú perlu, ktorú vyberiete z naozajstné ustrice a potom ju vsadíte do šperku.

Každá ustrice skrýva svoje tajomstvo až do poslednej chvíle, ale nemusíte sa báť, že by ste po poklade pátrali márne. Každá ustrica je pred zakonzervovaním skontrolovaná špeciálnym prístrojom, takže je zaručené, že naozaj ukrýva perlu o veľkosti 0,5 až 0,8 cm.

Perla vznikala zo zrnka piesku 3-5 rokov. Originalita je v tom, že perla je uzavretá v lastúre, ktorú si obdarovaný musí sám otvoriť a následne vložiť perlu do prívesku, ktorý je súčasťou balenia.

Prekvapením zostáva farba perly, každý kus je totiž originál. Každý odtieň navyše nesie určité posolstvo svojej majiteľke.

 

  • biela perla je symbolom zdravia
  • broskyňová posilňuje lásku
  • krémová prináša šťastie
  • levanduľová symbolizuje múdrosť
  • zlatá perla prináša bohatstvo


 
Obdarovaná žena či dievča si má pred otvorením predstaviť farbu, akú bude perla mať a niečo si priať. Ak v perlorodke bude perla danej farby, želanie sa vyplní.

 


Hodnotenie produktu Perla želanie v perlorodce s retiazkou a príveskom v darčekovej krabičke

5
1 hodnotenie
159
zákazníkov už kúpilo
100%
zákazníkov doporučuje
1
užívateľských recenzií